Органи Держприкордонслужби України повністю укомплектовані військовозобов'язаними, спрямованими з військових комісаріатів, повідомили в прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, відповідно до указу президента України «Про часткову мобілізацію» в Державній прикордонній службі завершуються заходи щодо доукомплектування мобілізаційними ресурсами.

Так, під час прийому військовозобов'язаних перевага віддається тим кандидатам, які раніше проходили військову службу в прикордонному відомстві та інших військових формуваннях. Із загальної кількості таких близько 80%, 30% із них - колишні офіцери.

«Всі мобілізовані громадяни проходять професійний відбір, під час якого визначається рівень їхньої фізичної підготовки та морально-психологічні якості», - йдеться в повідомленні.

Головними критеріями під час здійснення психологічного вивчення військовозобов'язаних запасу, які прибувають на доукомплектування підрозділів Держприкордонслужби, є рівень нервово-психічного стану та здатність швидко адаптуватися до нових умов діяльності.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила указ в.о. президента Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.

Часткова мобілізація проводиться на території всіх областей України, а також у Києві. На території АР та Севастополя мобілізація здійснюється з числа громадян, які добровільно виявили бажання бути призваними на військову службу, в тому числі шляхом прибуття до військових комісаріатів, військових частин.

Мобілізація проводиться протягом 45 діб з дня набуття чинності названого указу.

Питання запровадження воєнного стану в Україні поки ще не розглядається.

Особовий склад Повітряних сил Збройних сил України відпрацьовує виконання різнопланових завдань у складі міжвидових угруповань.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198