Російський газовий монополіст «Газпром» купив газотранспортну систему Киргизії, повідомили в управлінні інформації російської компанії.

«Сьогодні у Бішкеку в присутності Президента Киргизької Республіки Алмазбека Атамбаєва голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер та генеральний директор ВАТ «Киргизгаз» Тургунбек Кулмурзаєв підписали договір купівлі-продажу 100% частки в статутному капіталі ТзОВ «КиргизгазПром», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що компанія є ексклюзивним імпортером природного газу в Киргизії, власником газотранспортної і газорозподільної систем республіки, передає «УНІАН».

Після завершення операції компанія «КиргизгазПром» буде перейменована в ТОВ «Газпром Киргизстан».

«Придбання «КиргизгазПрому» - логічне продовження нашого багаторічного партнерства з киргизькими колегами. «Газпром» отримує прямий вихід на ринок країни, Киргизстан - гарантії стабільного газопостачання та значні інвестиції для масштабної реконструкції і модернізації своїх газотранспортних та видобувних потужностей. «Газпром» стає стратегічним інвестором в економіку Киргизстану», - сказав Міллер.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

481