У Харкові на участь у першому Харківському міжнародному марафоні, який пройде в суботу, 12 квітня, зареєструвалися понад 10 тисяч осіб. Про це повідомили в прес-службі Харківської міської ради з посиланням на координатора проекту Дмитра Гармаша.

За його даними, із загальної кількості учасників у марафоні планують взяти участь 420 осіб, у напівмарафоні - 520, в забігу на 10 км - 540, решта - випробують свої сили на більш коротких дистанціях.

Також у забігах візьмуть участь близько 2,5 тис. дітей. Крім того, на змагання приїдуть відомі марафонці з Кенії та Ефіопії. Всього в забігах планується участь представників 16 країн. Вік найменшого учасника забігів - 2,5 роки, найстаршого - 82, передає «УНІАН».

Гармаш зазначив, що призовий фонд складе 140 тис. грн на всіх переможців.
У свою чергу заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов зазначив, що цей марафон укотре підтвердить статус Харкова як спортивної столиці. На змагання запрошені представники Книги рекордів України, щоб зафіксувати найбільш масовий забіг в Україні за час її незалежності.

У міськраді додали, що Харківський марафон транслюватимуть в Інтернеті. На всьому маршруті марафону встановлено 12 камер спостереження, які забезпечуватиуть якісну онлайн-трансляцію на сайті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

115