І захід, і схід, і південь повинні об'єднатися, щоб забезпечити мир і стабільність всій Україні. Про це сказала кандидат на пост президента України Наталія Королевська, прибувши до Одеси, де сьогодні відзначають 70-річчя звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

За її словами, це саме те свято, яке по-справжньому об'єднує людей різних поколінь, національностей і переконань.

«Єдність - це саме те, що зараз найбільше потрібно Україні. Ми всі - і на Заході, і на Сході, і на Півдні - повинні об'єднатися навколо найголовнішого. Навколо права кожного українця гідно і мирно жити в країні, яку ми всі любимо. Права спокійно працювати на своїй землі, створювати сім'ї, ростити дітей. Адже саме за це 70 років тому воювали наші діди», - сказала вона.

Королевська зазначила, що сьогодні більшість громадян України хвилюють одні і ті ж проблеми. В першу чергу це питання соціального захисту людей під час кризи, оскільки в часи нестабільності найбільшому ризику піддаються найбільш вразливі громадяни - пенсіонери, ветерани, люди з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені та сім'ї з дітьми. На її думку, в нинішніх умовах необхідно залишити політичні інтриги, забути про протистояння і сконцентрувати всі зусилля на речах, які об'єднають суспільство, і в першу чергу на турботу про людей.

«Зараз, поки ситуація ще залишається нестабільною, я закликаю всіх політиків і представників влади гарантувати безпеку людей. Потрібно зробити все для того, щоб до вирішення конфлікту не постраждали мирні громадяни. Крім того, необхідно дати зрозуміти людям у східних регіонах, що їхні проблеми чують, розуміють і готові спільно вирішувати їх, а не заганяти в глухий кут», - сказала вона. Кандидат на пост президента висловила впевненість, що, виконавши ці умови, вдасться зберегти Україну.

Під час візиту в Одесу Королевська має намір поспілкуватися з ветеранами ВВВ та визволителями Одеської області, воїнами-афганцями, а також покласти квіти до стели Крила перемоги та пам'ятника Невідомому Матросу на Алеї Слави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175