Президент Росії Володимир Путін на нараді з членами уряду щодо ситуації в Україні вимагає від Міністерства промисловості дисципліновано виконувати зобов'язання перед українськими партнерами, але закликав бути готовими до будь-якого розвитку ситуації.

«Я вас прошу дисципліновано виконувати всі контрактні зобов'язання, - заявив глава держави. - Але нам потрібно заздалегідь бути готовими до будь-якого розвитку ситуації».

«Нам потрібно заздалегідь подумати, де саме, на яких підприємствах, в які терміни і на які гроші ми зможемо розгорнути своє власне виробництво», - зазначив Путін.

При цьому він заявив, що Росія продовжує підтримку економіки України, субсидуючи її на сотні мільйонів доларів, але ситуація не може тривати вічно, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Ситуація, безумовно, м'яко кажучи, дивна: як відомо, наші партнери по Європі визнають легітимність сьогоднішньої київської влади, але нічого не роблять для того, щоб підтримати Україну, жодного долара, жодного євро, - зазначив Путін. - Російська Федерація не визнає легітимність влади в Києві, але продовжує надавати економічну підтримку і субсидіювати економіку України».

Президент наголосив, що «ця ситуація, звичайно, не може тривати безкінечно, але, ще раз наголошую, що потрібно діяти дуже акуратно, без руйнувань того малого, що ще залишилося».

«Я сподіваюся, що ініціатива російського Міністерства закордонних справ щодо вирівнювання ситуації, щодо зміни її на краще матиме наслідки, і результат буде позитивний. У всякому разі сподіваюся, що тимчасові виконувачі обов'язків не нароблять там (в Україні) нічого такого, що не можна було б виправити», - заявив Путін.

Як раніше повідомляв ForUm, президент РФ Володимир Путін запропонував уряду і «Газпрому» утриматися від застосування заходів, передбачених в разі неоплати поставок російського газу в Україну, і не вимагати від українських партнерів передоплати за постачання газу до проведення додаткових консультацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

853