Серед усіх кандидатів у президенти Наталія Королевська є, по суті, єдиною, хто намагається апелювати до конкретних соціальних груп, а не до флеш-мобів або рейтингів. Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко.

За його словами, більшість кандидатів робить ставку не стільки на смисли і програми, скільки на особистісні моменти і точкові удари. На відміну від них, вважає Бондаренко, пропозиції Наталії Королевської спрямовані на вдосконалення соціальної політики. Це може бути позитивно сприйнято в першу чергу соціально незахищеними верствами населення, особливо на сході України.

«Соціальна риторика Королевської, як не дивно, може бути почута - особливо на тлі загальної втоми від політики й очікування загрози соціального колапсу», - зазначив політолог. При цьому він уточнив, що поки що жоден інший політик не оперує реальними, а не загальними поняттями соціального захисту.

Бондаренко також вважає, що Королевська - одна з небагатьох кандидатів, в чиїх устах соціальна тема й справді може звучати переконливо. За словами експерта, у своїй кампанії вона робить ставку на еволюційну справедливість.

«У розумінні Королевської, еволюційна справедливість - без потрясінь і революцій, із законодавчим забезпеченням системи, за якої стає соромно бути багатим у бідній країні. Наприклад, її ідея нового - соціального рейтингування регіонів є першим кроком на цьому шляху», - підсумував політолог.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173