Справу стосовно завідувача відділу кулінарії львівського супермаркету, який допустив до продажу партію курей-гриль без всякого контролю за дотриманням санітарних норм і технологічного процесу приготування та зберігання, у результаті чого отруїлися 36 осіб, передано до суду.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, розслідування обставин масового отруєння людей продукцією з супермаркету завершено.

Як показали результати експертиз, причиною госпіталізації стала наявність у цій продукції небезпечних мікроорганізмів, а саме бактерій роду сальмонела.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що до продажу таку партію курей-гриль без всякого контролю за дотриманням санітарних норм і технологічного процесу приготування та зберігання допустив завідувач відділу кулінарії зазначеного торговельного об'єкта», - повідомили в наглядовому відомстві.

Зазначеній посадовій особі повідомлено про підозру у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Кримінальне провадження з обвинувальним актом щодо останнього затверджено і спрямовано на розгляд суду прокуратурою Львівської області.

Як повідомляв ForUm, курами-гриль, придбаними у супермаркеті Львова 23-26 жовтня 2013 року, отруїлися понад 30 людей.

За даними СЕС, кури-гриль зберігалися довше від норми.

На керівника львівського супермаркету «Арсен», в якому була придбана продукція, накладено штраф у сумі 408 гривень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274