Українська політика може позбутися біполярності, оскільки і Партія регіонів, і «Батьківщина» зіткнулися з певними труднощами. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявив народний депутат від фракції «УДАР» Сергій Куніцин.

«Можливо, біполярності не буде - ПР втрачає позиції і в «Батьківщині» є певні процеси», - сказав він.

За його словами, ПР зробила помилку, виключивши зі своїх лав кількох політиків.

«Якщо б ПР консолідувалася навколо єдиного кандидата такого як Тігіпко чи Бойко, то реально б претендувала на друге місце і це дало б їм політичний капітал, що на тлі того, що з ними зробив Янукович допомогло б їм реабілітуватися, а вони розкололися, лідерів видалили, самі себе топлять», - вважає Куніцин.

Крім того, політик зазначив, що з «Батьківщиною» у майбутньому може статися щось подібне, як свого часу з «Нашою Україною - Народною самообороною».

«Якщо такі вовкодави, як Томенко, йдуть, це для них серйозний сигнал. З НУ-НС поки якась аналогія може бути проведена, переможений завжди сиплеться», - зазначив політик.

На уточнююче запитання, чи означає це, що «Батьківщина» вже програла, хоча вибори президента ще не відбулися, нардеп відповів ствердно. «Вони ж один одного переконують, що леді Ю переможе, хоча сьогодні таких передумов немає. Здається, що сьогодні Юлія Володимирівна трішки відірвалася від реальності і думає, що повернулася в ту Україну, якою вона була, а країна інша. І тому в них суперечності з такими людьми як Томенко, Оробець та інші. Через неправильну систему координат виходять політичні помилки», - підкреслив Куніцин.

За словами політика, якщо президентом стане Петро Порошенко, посиляться політичні позиції та рейтинги «Солідарності» і «УДАРу». Крім того, на його думку, «Свобода» і КПУ традиційно займуть свою нішу.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213