Деякі представники ВО «Батьківщина» призупинили своє членство в партії, оскільки отримали пропозицію попрацювати у передвиборному штабі Петра Порошенка. Таке припущення в коментарі кореспонденту Forum'у висловив голова столичної «Батьківщини», народний депутат Андрій Павловський.

«Партія «Батьківщина» - демократична партія, в якій є різні погляди і точки зору. Дехто з депутатів призупинив своє членство, напевно тому, що отримав пропозицію від того ж Петра Олексійовича попрацювати в його штабі», - сказав він.

Також, коментуючи інформацію, поширену низкою ЗМІ, про те, що деякі провладні політики проводять переговори з колишнім главою АП Сергієм Льовочкіним, Павловський заявив, що йому нічого про це невідомо, але деякі заяви в нього дійсно викликають подив.

«Не хочу нікого ображати, але деколи дивує поведінка деяких «громадських діячів» і «незалежних журналістів», які транслюють саме те, що потрібно Льовочкіну. Це ми бачили на Майдані, коли заявлялося: «давайте без політики і без політиків». І сьогоднішні заяви наштовхують на думку, що деякі діячі сидять на грантах у Льовочкіна і нав'язують суспільству думку, кому потрібно балотуватися, кому, що потрібно робити. Не можу стверджувати це, адже не був свідком передачі грошей, це логічні припущення», - заявив депутат.


Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253