Єврокомісія підтверджує готовність виділити фінансову підтримку Україні. Про це єврокомісар з фінансів Оллі Рен заявив на економічному форумі в м. Дюссельдорф (Німеччина), передає кореспондент Forum'у.

За словами чиновника, насамперед буде виділено макрофінансовий кредит в 1 млрд євро, який повинен надійти найближчим часом. «Готується й інша допомога, тим більше що підписання двосторонньої угоди про асоціацію вступило в завершальну фазу», - зазначив він.

Рен додав, що загальна сума допомоги Києву має становити не менше 11 млрд євро протягом декількох років. «Не всі ці гроші будуть кредитами, частина надається як технічна підтримка імплементації угоди про асоціацію. Кошти надійдуть із резервних фондів Євросоюзу незважаючи на те, що ми ще не до кінця впоралися зі своєю внутрішньою кризою», - сказав він.

Єврокомісар продовжив, що кредити ще на 5 млрд євро Україні має до 2020 р. виділити Європейський банк реконструкції та розвитку. «Це відбуватиметься по лінії міжнародної програми фінансової допомоги на підтримку структурних та макроекономічних реформ», - уточнив він.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246