Українські військові частини мобілізовані на 97%. Про це повідомив на брифінгу заступник начальника головного командного центру Збройних сил України Олександр Розмазнін.

«Триває проведення часткової мобілізації. Якщо говорити у відсотках, то більше 97% мобілізовані для частин Збройних сил України, інших військових формувань - близько 90%. Тобто, йде паралельне формування і Збройних сил України, й інших військових формувань. Є в цьому плані певні труднощі, але ми виконуємо завдання», - цитує його «ЛІГАБізнесІнформ».

Розмазнін додав, що на рахунку Міноборони є вже 84 млн грн, зібраних українцями. Найближчим часом начальник головного фінансового управління Міноборони дасть детальну інформацію про те, на що будуть спрямовані ці гроші.

«Скажу тільки, що призначення на ці гроші вже є. Основне завдання щодо використання цих коштів - це передусім забезпечення військовослужбовців особистим захистом, бронежилетами. Ми плануємо також закупити більше 20 тисяч форм, тому що, перебуваючи в районах виконання завдань, працюючи на техніці, наші військовослужбовці дуже швидко доводять форму до не дуже презентабельного вигляду», - зазначив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

303