Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України просить ЗМІ допомогти у розслідуванні обставин загибелі керівника «Правого сектору» в Західній Україні Олександра Музичка.

Як повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення, наразі ТСК збирає матеріали, які планується приєднати до розслідування.

У зв'язку з цим Держкомтелерадіо звертається до українських ЗМІ з проханням сприяти роботі цієї комісії та за наявності надати деякі матеріали.

Зокрема мова йде про аудіо- та відеозаписи публічних заяв керівників правоохоронних органів, які передували загибелі Музичка і були висловлені після події, заяв Музичка про свою ймовірну загибель та осіб, які можуть бути до цього причетні, а також інших матеріалів, які частково або повністю оприлюднювалися в ЗМІ, в тому числі з місця загибелі активіста.

Зазначені матеріали Держкомтелерадіо України просить надсилати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна 2, тел.: (044) 278-82-38, e-mail: [email protected]

Як повідомляв ForUm, у ніч з 24 на 25 березня біля Рівного застрелили керівника «Правого сектору» в Західній Україні Олександра Музичка.

Міліція вважає, що Музичко застрелився. Куля, витягнута з тіла Сашка Білого, була випущена зі зброї, яке була в його руці.

Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі активіста. Комісія МВС не виявила порушень з боку міліції під час затримання Музичка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162