На завтрашньому засіданні Верховна Рада України одним із перших питань розгляне закон про посилення кримінальної відповідальності за сепаратизм та інші злочини проти держави. Про це йдеться в телезверненні в.о. глави держави, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, повідомляє прес-служба парламенту.

За його словами, згідно з українським законодавством, буде поставлено питання про заборону діяльності політичних партій та громадських організацій, які стоять на позиціях сепаратизму і працюють на країну-агресора, проти власної держави та її народу.

«Я з повагою ставлюся до різних політичних поглядів, у тому числі, й наших опонентів. Але сепаратизм і використання зброї проти власної держави, які несуть пряму загрозу безпеці та життю наших громадян, - це не політика. Це тяжкий злочин! А проти злочинців ми діятимемо адекватно і рішуче», - підсумував Турчинов.

Нагадаємо, 6 квітня проросійські мітингувальники захопили адміністративні будівлі в Луганській, Донецькій та Харківській областях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

262