Борець у греко-римському стилі Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 85 кг, приніс збірній України золоту медаль, повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Золоту нагороду спортсмен отримав у фінальному зіткненні з фінським борцем Рамі Хієтаніємі. Беленюк отримав серйозне розсічення, але вистояв до переможного кінця, не залишивши жодних шансів супернику.

Ще одним призером чемпіонату Європи в останній день змагань став борець греко-римського стилю Олександр Шишман, котрий посів третю сходинку серед спортсменів у ваговій категорії до 80 кг.

Таким чином, із Вантаа (Фінляндія) українські борці повертаються з повним комплектом нагород. В активі українців 8 медалей: «золото», «срібло» та 6 бронзових нагород. Команда посіла в загальному заліку 7 місце. Переможцем турніру стала збірна Росії - 9 золотих, 2 срібні і 5 бронзових нагород.