Ніяка військова техніка або солдати не наближалися до кордону і не перетинали її з боку Росії. У прямій видимості російські військовослужбовці також не помічені, повідомив помічник начальника Східного регіонального управління ДПСУ з питань взаємодії із ЗМІ Мирон Сидор.

«На кордоні наразі все спокійно. Ми, як і до цього, несемо службу в посиленому режимі. Наближення військових до лінії кордону ми не бачимо», - цитує Сидора «Укрінформ».

Влада України не допустить реалізації плану вторгнення російських військ на територію країни і подальшої дестабілізації ситуації

Нагадаємо, міліція почала розслідування за фактом захоплення прихильниками федералізації адміністративного будинку, в якому розташовується Донецька обласна рада та облдержадміністрація.

6 квітня сепаратистами захоплено будівлю Харківської ОДА. Вранці 7 квітня у результаті переговорів, які тривали між керівниками правоохоронних органів та учасниками масових заходів, мітингувальники погодилися добровільно залишити будівлю Харківської облдержадміністрації. Прокуратура Харківської області відкрила кримінальне провадження за фактом масових заворушень у Харкові і захоплення Харківської облдержадміністрації

У Луганську прихильники федералізації взяли штурмом будівлю СБУ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135