Влада України не допустить реалізації плану вторгнення російських військ на територію країни і подальшої дестабілізації ситуації, заявив у ході засідання уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Зараз абсолютно зрозуміло, що йде реалізація антиукраїнського, антидонецького, антилуганського плану. Плану щодо дестабілізації ситуації, плану щодо того, щоб іноземні війська перетнули кордон і захоплювали територію країни, чого ми не допустимо», - цитує прем'єра «УНІАН».

Яценюк упевнений, що «жителі Донецька, Луганська та Харкова хочуть жити в єдиній, унітарній країні. Для цього ми почали процес конституційних змін, щоб передати повноваження на місця, щоб кожен відчував себе гідним громадянином країни, який впливає на владу в Україні та в своїй області. Будь-які інші заклики до федералізації є спробами знищення української державності».

Як раніше повідомляв ForUm, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема перебувають зараз у Харкові і Донецьку з чітким планом дій для подолання ситуації, що склалася в східних областях України.

Нагадаємо, міліція почала розслідування за фактом захоплення прихильниками федералізації адміністративного будинку, в якому розташовується Донецька обласна рада та облдержадміністрація.

6 квітня сепаратистами захоплено будівлю Харківської ОДА. Вранці 7 квітня в результаті переговорів, які тривали між керівниками правоохоронних органів та учасниками масових заходів, мітингувальники погодилися добровільно залишити будівлю Харківської облдержадміністрації.

У Луганську сепаратисти взяли штурмом СБУ і захопили філію Нацбанку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

564