Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає неадекватним рішення Апеляційного суду Києва, який скасував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для лідера об'єднання «автономних» націоналістів «Білий молот» Влада Гораніна, підозрюваного в організації розстрілу трьох працівників Державної автоінспекції 2 березня. Про це Аваков сказав в ефірі телеканалу «Перший національний».

«Відпустив з незрозумілих мені причин, чи то злякавшись тиску, чи то взявши гроші, особисто глава київського Апеляційного суду, я це як міністр заявляю, абсолютно повівся неадекватно - змінив запобіжний «арешт» на запобіжний захід «вільний» без будь-яких обмежень», - сказав Аваков.

Він зазначив, що проти затриманих у цій справі є неспростовні докази.

«Я не розумію такого правосуддя, у нас хворе правосуддя, і ми не отримаємо справедливої відплати, якщо так працюватиме суд», - додав він, повідомляють «Українські новини».

Аваков зазначив, що громадськість не повинна мовчати в таких випадках, і заявив, що має намір довести цю справу до логічного кінця.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва скасував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Гораніна, підозрюваного в організації розстрілу трьох співробітників ДАІ 2 березня.

Прокуратура просила Апеляційний суд не звільняти з-під арешту підозрюваного.

21 березня міліція затримала Гораніна та одного його спільника за підозрою в організації розстрілу трьох співробітників ДАІ.

Пізніше в Тернополі було затримано ще одного підозрюваного у цьому злочині.

Вночі 2 березня невідомі розстріляли впритул патруль ДАІ на стаціонарному посту «Биківня» у Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

421