Важливо не скільки область перераховує в центр, а наскільки захищеною там почувається людина. Про це в програмі «Майдан. Точка відліку» сказала кандидат у Президенти України Наталія Королевська.

«Я об'їхала всю країну і спілкувалася з простими людьми та за ініціативою громадських організацій ми разом склали соціальний рейтинг України, тому що найголовніше, не скільки область перераховує в центр, не скільки регіон віддає, а скільки людина потім на місці отримує і наскільки вона почувається соціально захищеною», - сказала вона.

Як повідомила Королевська, складений рейтинг за 2013 рік показав, що за рейтингом заборгованості із заробітної плати, Харківська область передостання, де одна з найбільших заборгованостей із заробітної плати в країні. А Запорізька область займає четверте місце з кінця за соціальним захистом дитини-сироти.

«Тому я однозначно вважаю, що нам необхідно опустити ресурси якомога нижче в регіони і дати їх людині й головне - забезпечити форму контролю за цими ресурсами, тому що центр зобов'язаний сьогодні поділитися», - сказала вона.

Королевська пообіцяла, що відповідні рейтинги будуть опубліковані і доступні всім охочим, «щоб кожна людина в кожному регіоні чітко розуміла, як її на місці соціально захистили».

«Як свідчить соціологія, люди не впевнені у завтрашньому дні. Чому? Тому що почали сьогодні з антисоціальних рішень. Тому наше завдання сьогодні - захистити пенсіонера, якому заморожують пенсію, захистити ту дитину, в якої відбирають передбачені їй виплати, а також матерів-одиначок та інших незахищених громадян», - сказала вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

368