Україна не отримувала офіційної інформації про затримання в Росії 25 громадян країни за підозрою в підготовці терактів, повідомив перший віце-прем'єр України Віталій Ярема.

«Я думаю, що це черговий фейк... Ніякої офіційної інформації з цього приводу до нас не надходило», - цитує Ярему «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що партія «Правий сектор» також спростовує інформацію про затримання її членів у Росії.

У четвер, 3 квітня, російська телекомпанія НТВ з посиланням на дані спецслужб повідомила, що 25 громадян України, серед яких троє активістів «Правого сектору», затримані за підозрою в підготовці диверсій на території Росії. Телекомпанія продемонструвала відеокадри затриманих громадян України.

За даними спецслужб, теракти готувалися в період з 14 по 16 березня в семи регіонах - Ростовській, Волгоградській, Тверській, Орловській, Бєлгородській областях, в Республіках Калмикія і Татарстан, йшлося в повідомленні.

Всі затримані нібито підтвердили отримання інструкцій від представників Служби безпеки України.

Серед їхніх завдань була фотозйомка місць дислокації та пересування військової техніки збройних сил Росії в прикордонних регіонах, а також встановлення контактів з російськими радикальними структурами. Наразі стосовно затриманих проводиться дізнання і попереднє слідство.

У МЗС України повідомили, що перевіряють цю інформацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

349