Антикорупційне бюро України вимагає зупинити дію указу в.о. президента Олександра Турчинова від 24 березня про прискорення приватизації «Президент-готелю». Про це заявив на прес-конференції в «УНІАН» заступник голови організації Олександр Сенько.

«До рішення про виведення «Президент-готелю» з державної власності сотні питань. До чого такий поспіх? У той час як Україна практично перебуває в стані війни з Росією, підписується указ про прискорення приватизації готелю в центрі Києва на 373 номери», - зазначив Сенько.

За словами члена Антикорупційного бюро, ще в 2009 році журналісти «Української правди» провели розслідування і встановили, що один із найбільших у столиці «Президент-готель» було виведено з державної власності і передано в оренду на 25 років групі Бориса Кауфмана і Олександра Грановського.

За словами Сенька, «на совісті групи Кауфмана і Грановського також за безцінь приватизоване одеське комунальне підприємство «Аеропорт Одеса». А два банки Кауфмана і Грановського - «Платинум банк» і «Фінбанк» - причетні до відмивання 147 мільярдів грн, про що заявляв глава Нацбанку та експерти».

Антикорупційне бюро України розуміє, що під час підписання Турчиновим указу про прискорення приватизації «Президент-готелю» могла статися технічна помилка. Але ми вимагаємо виправити цю помилку і провести розслідування щодо незаконних схем приватизації державного майна, яке перебуває в юрисдикції Державного управління справами», - заявив Сенько.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

256