Ціна на газ для України до квітня 2014 року становитиме 485 доларів за 1 тис. кубометрів, повідомив глава «Газпрому» Олексій Міллер на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

«Ціна на газ для України підвищується і з квітня становитиме 485 доларів за тисячу кубометрів», - доповів Міллер, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що Україна не планує в другому кварталі платити за постачання російського газу понад 387 доларів за 1 тис. куб м, що є розрахунковою ціною з урахуванням «харківських угод» від 2010 року.

Як відомо, у квітні 2010 року Росія та Україна підписали в Харкові угоду, що продовжує перебування Чорноморського флоту РФ в Україні після 2017 року на 25 років. В обмін Київ отримав знижку на російський газ у розмірі 100 доларів за тисячу кубометрів, що надавалася за рахунок обнулення мита на експорт газу.

2 квітня президент РФ Володимир Путін підписав закон про припинення дії чотирьох російсько-українських угод щодо Чорноморського флоту РФ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

410