Слідство встановило, що дії «тітушок» та бандформувань, які здійснювали репресивні дії проти мирних протестувальників 18-20 лютого, координував керівник медіа-холдингу «Контакт» Віктор Зубрицький, заявляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Слідство визначило ситуацію, за якої ми встановили твердий зв'язок міністра внутрішніх справ колишнього уряду пана Захарченка з таким собі паном Зубрицьким (Віктор Зубрицький), який є керівником медіа-холдингу «Контакт». Він (Зубрицький - Ред.) по суті здійснював весь зв'язок і всю координацію дій «тітушок», відповідних банд, які асистували органам внутрішніх справ у репресивних діях проти протестувальників у той час», - повідомив Аваков, передає «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, він підкреслив, що Зубрицький координував діяльність усіх груп, починаючи від Антимайдану і закінчуючи тими групами, що діяли в районі Михайлівської площі, Маріїнського парку, Кріпосного провулку «у найгостріші моменти 19-20 числа», а також у попередні два місяці.

«Саме через цю людину виходила координація всіх питань, пов'язаних з видачею грошей та розподілом зусиль, ключові вказівки, стосовно кого приділяти увагу, хто заслуговує репресивних дій, в тому числі активістів», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, з 30 листопада 2013 року по 11 березня 2014 року в Україні загинуло 103 учасники протистоянь в центрі Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

607