На патріотизмі українців навчилися заробляти. Про це Forum'у заявив нардеп від фракції КПУ Спиридон Кілінкаров, коментуючи ідею уряду ввести новий вид ОВДП - військові облігації.

«У нас уже заробляють на патріотизмі. Люди дзвонять, таким чином жертвуючи по 5 гривень. Тепер ще облігації внутрішньої позики будуть. Нема питань, тільки нехай хтось відзвітує перед українським суспільством, де ці гроші, на що витрачені або будуть витрачені», - заявив він.

Також він зазначив, що ідея облігацій внутрішньої позики не нова. «Хіба ми вперше застосовуємо в Україні ОВДП? Ні. Аж ніяк. Але от яке питання, якщо ми сьогодні хочемо сконцентрувати фінансовий ресурс для модернізації армії, то можна просто хоча б дізнатися, яка доктрина нашої армії, наступальна чи оборонна? Якщо ми цього не розуміємо, то звідки дізнаємося, що потрібно закуповувати, яким має бути арсенал озброєння. Якщо ми цього не розуміємо, то гроші йдуть незрозуміло на що, куди і для чого», - сказав він, і додав, що не впевнений, що ці гроші взагалі підуть на ЗСУ.

«Треба ефективно спрямовувати фінансовий ресурс, а не просто гратися грошима», - резюмував він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

396