Голова самопроголошеної держради республіки Крим Володимир Константинов зазначає, що значна частина членів кримської організації Партії регіонів увійдуть в структуру партії «Єдина Росія», яка формується в Криму.

«У кримській республіканській організації Партії регіонів більша її частина - це чесні порядні люди, які брали участь у процесі створення республіки Крим у складі Російської Федерації і брали активну участь у цьому процесі. Ось ці люди будуть залучені до партійного будівництва, якщо вони не пов'язані з якимись корупційними схемами, якщо вони є лідерами громадської думки і якщо їх підтримують кримчани, то ми, звичайно, цих людей будемо залучати», - заявив Константинов у середу на прес-конференції в Сімферополі.

При цьому він підкреслив, що прямої спадкоємності між Партією регіонів і новою партійною структурою «Єдина Росія», яка створюється, не буде. І не всі члени Партії регіонів увійдуть в нову структуру «Єдиної Росії» у Криму, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, за його словами, в структуру кримської організації партії «Єдина Росія» можуть увійти також і члени партії «Руська єдність», а також члени самооборони Криму. За його словами, це будуть ті люди, які активно брали участь у процесі проведення референдуму в Криму, а також у процесі становлення нової республіки Крим».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281