Президент РФ Володимир Путін підписав закон про припинення дії чотирьох російсько-українських угод щодо Чорноморського флоту РФ. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

«Справжній Федеральний закон набуває чинності з дня його офіційного опублікування», - зазначається в документі, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Мова йде про денонсацію угоди між Росією та Україною про параметри поділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року, угоди про статус та умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України від 28 травня 1997 року, угоди про взаєморозрахунки, пов'язані з розподілом і перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України від 28 травня 1997 року, а також так званої харківської угоди щодо питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України від 21 квітня 2010 року.

Нагадаємо, 31 березня Держдума одностайно ухвалила законопроект про денонсацію українсько-російських угод щодо Чорноморського флоту, підтримавши тим самим відповідну пропозицію президента РФ Володимира Путіна.

1 квітня Рада Федерації схвалила закон про припинення дії українсько-російських угод щодо Чорноморського флоту РФ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235