Міністерство оборони планує вивезти основну техніку з Криму після завершення переговорного процесу з Російською Федерацією.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході брифінгу заявив заступник начальника Головного командного центру Збройних сил Олександр Розмазнін.

«У нас є надія, що нам дадуть вивести війська, особовий склад, техніку та озброєння», - сказав він і уточнив, що поки не готовий назвати, яка саме техніка буде вивезена і які будуть проблеми в зв'язку з цим, оскільки переговори з РФ тривають.

За його словами, частина автотехніки, і БТРи вже спрямовані на материк. Проте основна частина буде передана Україні після закінчення переговорів з російською стороною.

Нагадаємо, поточний тиждень стане вирішальним для визначення остаточного графіка виведення українських військ з Криму.

24 березня виконувач обов'язків Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 березня 2014 року «Про передислокацію військових частин (підрозділів), установ і організацій Збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України».

Рада національної безпеки та оборони України доручила Міністерству оборони провести передислокацію військових підрозділів, що перебувають у Криму.

4300 із 18800 військовослужбовців висловили бажання залишити Крим і продовжити службу в Збройних силах України.


Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253