Російська сторона запевняє, що українські військовослужбовці, які утримуються в Криму, будуть звільнені найближчими днями.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Сенченко на брифінгу.

Сенченко зазначив, що 31 березня в Севастополі брав участь у консультаціях разом із першим заступником начальника Генштабу Збройних сил України Геннадієм Воробйовим. Російську сторону очолював заступник міністра оборони РФ генерал армії Дмитро Булгаков.

За словами Сенченка, перед російською стороною було порушено питання про те, що на території Криму утримуються капітан 2-го рангу В'ячеслав Дем'яненко і підполковник Калачов. Також уточнюється доля підполковника Збройних сил України Анатолія Кальяна, який «зник 17-го числа в Бахчисарайському районі». Водночас є інформація про те, що він вже на континентальній частині України, повідомляє «УНІАН».

Як сказав Сенченко, російська сторона запевняє, що її Збройні сили не утримують українських військовослужбовців, але в той же час зазначає, що вони «можуть утримуватися іншими підрозділами».

За інформацією заступника глави АП, утримувати українських військовослужбовців може Федеральна служба безпеки РФ.

Російська сторона нас запевнила в тому, що найближчими днями це питання на рівні консультацій їхніх відомств буде вирішене, і буде вирішено позитивно», - сказав Сенченко.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Андрій Парубій заявив, що точна кількість захоплених у полон російською стороною українських військовослужбовців є невідомою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237