Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування нерухомості, визначивши об'єктом оподаткування загальну площу квартири або житлового будинку, а не житлову, як було раніше.

Про це йдеться в Законі «Про запобігання фінансовій катастрофі та створення умов для подальшого економічного зростання України», який опублікований в газеті «Голос України» і набув чинності сьогодні, 1 квітня.

Законом, зокрема, вноситься зміна до 265-ї статті Податкового кодексу України: «слова «житлова площа» замінити словами «загальна площа», передає «УНІАН».

При цьому Рада зберегла пільги з податку на нерухомість. Нульова ставка податку застосовується щодо квартир площею до 120 кв. м (незалежно від кількості квартир в одного власника) і житлових будинків площею до 250 кв. м (незалежно від кількості будинків у одного власника). Якщо один власник володіє квартирою і будинком, то сумарна площа, що підлягає пільговому оподаткуванню, не може перевищувати 370 кв. метрів.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала урядовий законопроект про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265