НАТО «не може підтвердити» відведення російських військ від кордону з Україною. Про це заявив генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, відкриваючи планову дводенну зустріч міністрів закордонних справ 28 країн НАТО, головною темою якої стане ситуація навколо України і переоцінка відносин НАТО з Росією.

«Ми, на жаль, не можемо підтвердити повідомлення, що Росія відвела свої війська. Це не те, що ми бачимо», - сказав Расмуссен, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич 28 березня заявив, що можливості провести спостережні польоти і наземні інспекції були надані всім, хто побажав ознайомитися з реальним станом справ у прикордонних з Україною районах Росії. «Результатом роботи інспекторів стали офіційні звіти, представлені всім державам - учасникам ОБСЄ», - звернув увагу Лукашевич.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін у телефонній розмові поінформував канцлера Німеччини Ангелу Меркель про рішення щодо часткового відведення російських військ зі східного кордону України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

373