Поточний тиждень буде вирішальним для визначення остаточного графіка виведення українських військ з Криму. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив заступник начальника Головного командного центру Збройних сил України Олександр Розмазнін.

«Цей тиждень буде вирішальним у плані остаточного визначення графіка виведення наших військових з тимчасово окупованої території», - сказав він.

За словами, також буде вирішено питання про вивезення української військової техніки.

Розмазнін зазначив, що влада України знає про те, що українські військові у Криму зараз відчувають деякі труднощі, зокрема банківські картки, на які їм перераховують кошти, не працюють. «Це останній тиждень мук тих людей, які там залишилися», - підкреслив він.

Розмазнін також повідомив про нормалізацію переговорного процесу між Україною і Росією. «Почалася продуктивна робота», - резюмував він.

Нагадаємо, 24 березня виконувач обов'язків Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 березня 2014 року «Про передислокацію військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України».

Рада національної безпеки та оборони України доручила Міністерству оборони провести передислокацію військових підрозділів, що перебувають у Криму.

4300 із 18800 військовослужбовців висловили бажання залишити Крим і продовжити службу в Збройних силах України.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

221