Президент РФ Володимир Путін підписав указ «Про підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери і працівників державних та муніципальних органів Республіки Крим і м. Севастополя», повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно з документом, з 1 квітня по 1 серпня 2014 року здійснюється поетапне підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери Криму і Севастополя - до рівня середньої заробітної плати працівників бюджетної сфери Російської Федерації за відповідними категоріями працівників за 2013 рік (без урахування районних коефіцієнтів); працівників державних і муніципальних органів - до рівня середньої заробітної плати федеральних державних цивільних службовців територіальних органів федеральних органів виконавчої влади за 2013 рік (без урахування районних коефіцієнтів і матеріального стимулювання, встановленого понад фонд оплати праці).

Уряду Російської Федерації доручено передбачити виділення в 2014 році бюджетних асигнувань з федерального бюджету на надання бюджетам Криму і Севастополя дотацій, необхідних для реалізації указу.

Крім того, уряд має забезпечити при реалізації указу надання необхідної методичної допомоги органам державної влади Криму і Севастополя.

Також підписано указ «Про заходи державної підтримки громадян, які є одержувачами пенсій на територіях Республіки Крим і м. Севастополя», яким доручено встановити громадянам на додаток до призначеної їм пенсії щомісячну виплату (далі - виплата до пенсії): з 1 квітня 2014 р. - у розмірі 25% від призначеної пенсії, з 1 травня 2014 р. - в розмірі 50%, з 1 червня 2014 р. - в розмірі 75%, з 1 липня 2014 року - у розмірі 100 відсотків призначеної пенсії.

У документі уточнюється, що «виплата пенсії проводиться до перерахунку зазначеним громадянам призначених їм пенсій відповідно до законодавства Російської Федерації», а «громадянам, які є одержувачами пенсій, призначених відповідно до законодавства Російської Федерації, виплата до пенсії не проводиться».

Путін доручив уряду визначити джерела та порядок фінансування витрат, пов'язаних з реалізацією цього указу, а також порядок здійснення виплати пенсії; визначити державні органи, відповідальні за здійснення виплати до пенсії, і забезпечити координацію їхньої діяльності».

Крім того, кабінет міністрів має протягом двох місяців внести в Державну Думу Федеральних Зборів РФ проект федерального закону, що встановлює порядок та умови призначення пенсій громадянам, які є одержувачами пенсій на територіях Республіки Крим та міста Севастополя, відповідно до законодавства РФ.

Укази набувають чинності з сьогоднішнього дня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

339