Вчора, 30 березня, Служба безпеки України припинила розвідувальну акцію Комітету державної безпеки самопроголошеної Придністровської Молдовської Республіки, спрямовану проти України, повідомляє прес-центр СБУ.

У результаті проведення спецоперації контррозвідка СБУ затримала «на гарячому» капітана КДБ самопроголошеної ПМР С. Кузьмука під час його зустрічі з агентом - громадянином України.

Встановлено, що шпигун намагався налагодити канал незаконного постачання зброї та боєприпасів з території Придністров'я в Україну з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації і зриву виборів Президента України.

 
Крім того, офіцер КДБ збирав розвіддані про військові частини Збройних сил України, їхню передислокацію, стан боєготовності, сили і засоби Державної прикордонної служби України.

Власними свідченнями Кузьмук підтвердив свою належність до кадрового складу КДБ ПМР і повідомив, що безпосереднє керівництво розвідувальною операцією проти України і створення каналу постачання зброї в нашу державу здійснював працівник Управління розвідки (так зване управління А) КДБ ПМР Стахурський Анатолій Володимирович. Враховуючи наявність у Кузьмука паспорта громадянина Молдови, розпочата процедура передачі його в правоохоронні органи Республіки Молдова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

806