В Україні немає передумов для федералізації. Про це заявив в.о. Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у понеділок, спілкуючись з журналістами під час відвідування навчального центру Національної гвардії України в с. Нові Петрівці, повідомили Forum'у в прес-службі ВР.

«Сьогодні в Україні немає жодних передумов для її федералізації. Україна - унітарна держава, і ми проводимо політику щодо посилення самостійності, відповідальності наших регіонів, у першу чергу, економічної», - зазначив Турчинов.

«Регіони повинні бути сильними, повинні самостійно визначати свою перспективу, як це відбувається у багатьох цивілізованих країнах Європи. Таким шляхом ми будемо йти», - заявив голова Верховної Ради.

За його словами, громадяни України, її влада самі визначать своє майбутнє. «Це головна позиція, яка була захищена на Майдані. Саме українські люди визначатимуть формат нової Конституції та формат устрою країни», - заявив Турчинов, додавши, що «пан Лавров, Путін, Медведєв можуть пропонувати будь-які проекти для Російської Федерації».

«Керівництво Російської Федерації має займатися проблемами саме Російської Федерації, а не проблемами України», - зазначив голова ВР.

Як раніше повідомляв ForUm, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що ні Росія, ні США не можуть нав'язати ніяких планів Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

417