Жоден житель Криму і Севастополя не має нічого втратити від приєднання до Росії, а може тільки набути, заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на нараді з членами уряду РФ в Сімферополі.

Медведєв наголосив на неприпустимості бюрократичних зволікань у роботі чиновників у Криму.

Він попередив своїх заступників і міністрів про повну відповідальність за ситуацію в Криму і Севастополі.

Пенсії кримчанам будуть підняті до середньоросійського рівня за рахунок спеціальної доплати, заявив прем'єр.

За його словами, зарплати бюджетникам і працівникам правоохоронних органів Криму будуть доведені до середньоросійських параметрів, сказав прем'єр.

«Прийнято принципове рішення про доведення пенсій в Криму до загальноросійського рівня за рахунок спеціальної доплати. Ця робота буде здійснюватися поетапно. Таким чином, пенсія збільшиться в травні, червні та липні з тим, щоб у липні в цілому ми цю тему закрили», - заявив Медведєв.

Військові і співробітники правоохоронних органів Криму отримуватимуть зарплати на рівні середньоросійських, повідомив Медведєв, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Медведєв зажадав запустити програму держгарантій надання безкоштовної медичної допомоги кримчанам.

Інвестиції у розвиток «Артеку» будуть заплановані найближчим часом, він має стати провідним центром дитячого відпочинку, підкреслив Медведєв.

За його словами, новий федеральний університет буде створено в Криму на базі Таврійського національного університету імені Вернадського.

Незалежність перевезень у Крим буде забезпечена дворазовим збільшенням пропускної спроможності Керченської переправи, повідомив прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, у ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% виборців півострова підтримали його приєднання до Росії.

18 березня Росія, представники Республіки Крим і Севастополя підписали договір про входження півострова до складу РФ.

20 березня Держдума РФ ухвалила рішення про входження Криму до складу РФ. 21 березня аналогічне рішення ухвалила Рада Федерації Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186