Правоохоронцями викрито низку корупційних схем, пов'язаних з діяльністю концерну «ЄДАПС», повідомили Forum'у в УЗГ МВС.

У МВС зазначили, що всю продукцію, яка була виготовлена цим концерном, передали в Національний Банк України. На сьогодні така продукція, в тому числі біометричні паспорти, вже виготовляються на державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна».

«Однак така ситуація поки не влаштовує осіб, які «дахують» «ЄДАПС», зокрема пана Василя Грицака, який шантажує і намагається чинити тиск на керівництво МВС, проводить «брудну інформаційну кампанію. Разом із тим, ця людина діє через посередників. На жодному документі, який стосується такої інформаційної боротьби, не стоїть його підпис, щоб надалі можна було цю особу притягнути до суду», - йдеться в повідомленні.

МВС наголошує, що позиція відомства з протидії корупції, а тим більше в діяльності органів внутрішніх справ, дуже жорстка. «Перші кроки вже зроблені, викрита не одна корупційна схема. Результати такої роботи обов'язково будуть доводитися до громадськості, щоб ніхто не зміг уникнути відповідальності. Що стосується викриття корупційних схем у діяльності такого «кримінального картелю», як «ЄДАПС», то це тільки початок. МВС продовжує працювати в цьому напрямі», - підкреслили в міністерстві.

Як раніше повідомляв ForUm, консорціум «ЄДАПС» заявив про готовність забезпечити впровадження біометричної ідентифікації та випуск електронних документів для українців відповідно до стандартів Європейського Союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

348