Україна готова до переговорів з Російською Федерацією за участю міжнародного співтовариства і залишається на непохитній позиції, що Крим є, був і буде українським. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в інтерв'ю телеканалу «Україна».

«Що стосується двосторонніх відносин - ми готові сісти за стіл переговорів. Крим - є, був і буде українським. Мине рік, п'ять, десять. У міжнародних відносинах все так швидко не вирішується. Але Крим - український. Вони готові говорити щодо економіки? Так ми також готові. Будь ласка, з міжнародним співтовариством ми сядемо за стіл переговорів. Ми виконуємо всі міжнародні договори. Вони не виконують жодного», - підкреслив керівник уряду, повідомляє «Укрінформ».

Яценюк нагадав, що Україна за 60 років зробила значний внесок у розвиток економіки та інфраструктури на Кримському півострові.

«Крим - наш. Це наша територія. Там наші санаторії, там наша земля, там наше море, там наші об'єкти державної власності. Коли я кажу - «наші» - це власність і люди, які живуть у Львові, і люди, які живуть у Донецьку. Але це точно не власність тих людей, які живуть в Москві», - сказав Яценюк.

При цьому він зазначив, що проти України вороже діє нинішній режим РФ, а не російський народ.

«У нас дуже тісні відносини з російським народом. І ми не маємо зараз ніяких відносин з російським режимом», - констатував прем'єр-міністр України.

Як раніше повідомляв ForUm, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що ні Росія, ні США не можуть нав'язати ніяких планів Україні.

Міністерство закордонних справ України заявляє, що повчальний та ультимативний тон заяв Лаврова свідчить про те, що як справжньому агресору Росії зовсім не потрібно ніякого врегулювання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

398