ТОВ «Спорт-тур» заявляє, що після залишення «Правим сектором» «Ведмежої діброви» з комплексу зникли старовинні ікони, колекція картин, особисті речі та предмети побуту.

27 березня у «Ведмежій діброві», після того як залишив територію комплексу «Правий сектор», проводилися слідчі дії, працює слідча комісія Міністерства внутрішніх справ.

«Як встановлено в ході слідчих дій правоохоронними органами, частину майна, яке було на території комплексу, було вкрадено. При цьому збитки, завдані внаслідок розкрадання, досить великі, оскільки серед вкраденого є твори старовинного і сучасного мистецтва. Зокрема, викрадена колекція з 28 картин закарпатських художників, значна частина яких належить пензлю Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделлі; 6 старовинних ікон, особисті речі і предмети побуту. Частина меблів та приладдя пошкоджені і розбиті, а з комп'ютерів викрадено носії інформації», - йдеться в заяві ТОВ «Спорт-тур».

У компанії назвали очевидним той факт, що крадіжка була скоєна внаслідок незаконних дій радикального угруповання «Правий сектор», яке 23 березня захопило «Ведмежу діброву».

Нагадаємо, що захоплення відбулося, незважаючи на те, що майно охороняв спецпідрозділ міліції «Титан» Державної служби охорони. Нападники чисельністю понад 70 осіб були озброєні.

Компанія «Спорт-тур» уже заявляла, що комплекс для відпочинку був побудований виключно за приватні гроші й ніколи не перебував ні в державній, ні в муніципальній власності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

525