В Успенській Києво-Печерській лаврі під головуванням архієпископа Луганського та Алчевського Митрофана, голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української православної церкви (Московського патріархату), відбулося робоче засідання комісії УПЦ щодо діалогу з українськими громадами, які перебувають наразі поза церковним спілкуванням.

Як повідомила прес-служба УПЦ МП, на зустрічі було особливо підкреслено, що ведення діалогу передбачає припинення ворожнечі та релігійного протистояння. Які-небудь конфлікти між громадами УПЦ та громадами інших спільнот повинні вирішуватися виключно мирним шляхом. Також було наголошено на неприпустимості ведення діалогу під тиском будь-яких політичних сил, йдеться у повідомленні.

«Члени комісії одностайно підтвердили, що метою діалогу має стати подолання церковних розділень в Україні, і констатували, що у своїй роботі керуються позицією Священного Синоду Української православної церкви, висловленою у Зверненні Священного Синоду Української православної церкви від 24 лютого 2014 року: «Справа подолання розколу має вирішуватися шляхом зваженого і компетентного діалогу, який повинен вестися на основі православного канонічного права», - повідомила прес-служба УПЦ МП.

Нагадаємо, в лютому Синод Української православної церкви Київського Патріархату закликав Українську православну церкву Московського Патріархату та частину Української автокефальної церкви об'єднатися в єдину помісну Українську Православну Церкву.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

391