Росія починає процес денонсації низки двосторонніх українсько-російських документів, зокрема угоди між РФ та Україною про параметри розділу Чорноморського флоту, а також про статус та умови перебування ЧФ, повідомив у п'ятницю прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.

У п'ятницю президент РФ Володимир Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ. У ході наради, за словами Пєскова, обговорювалися поточні питання міжнародного порядку денного, повідомляє РІА «Новости».

«Поряд із цим на нараді було ухвалено рішення про початок процесу денонсації низки двосторонніх російсько-українських документів, а саме - угоди між РФ та Україною про параметри розділу Чорноморського флоту, підписаної в Києві 28 травня 1997 року; угоди між РФ і Україною про статус та умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України, підписаної в Києві 28 травня 1997 року; угоди між урядом РФ та урядом України про взаєморозрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням ЧФ РФ на території України, підписаної в Києві 28 травня 1997 року; угоди між Російською Федерацією та Україною з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України, підписаної в Харкові 21 квітня 2010 року», - сказав Пєсков.

Як повідомляв ForUm, 21 березня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доповів президентові РФ Володимиру Путіну про те, що «харківські угоди» між РФ та Україною підлягають денонсації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

727