Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок вважає недоцільним штурм Верховної Ради. Про це він заявив журналістам у кулуарах парламенту, відповідаючи на запитання кореспондента Forum'у.

«Я не думаю, що варто було аж таким чином реагувати на події, що відбуваються. Причина одна - Верховна Рада України чи не єдиний легітимний орган, що ухвалює дуже потрібні рішення. І вчора парламент проголосував нехай не за популярні в суспільстві, але надважливі закони, які, сподіваюся, допоможуть врятувати економіку», - заявив він.

Тягнибок також підкреслив, що потрібен працюючий парламент, виходячи з питань національної безпеки. «Як захоплювати Верховну Раду, тоді як іноземні військові експерти говорять про високу ймовірність військової агресії впродовж трьох днів. Якщо росіяни перейдуть україно-російський кордон, нам доведеться скликати РНБО, ухвалювати рішення про запровадження воєнного стану, і це потрібно моментально голосувати в парламенті», - пояснив він.

У той же час лідер ВО «Свобода» додав, що розуміє реакцію людей. «Вони обурені вбивством свого побратима. Ми також вважаємо, що розслідування загибелі «свободівця» з Донецька Дмитра Чернявського має проводитися якісно і негідники повинні бути покарані. Сьогодні у ВР ми проголосували за створення ТСК, адже не повинно бути так, що у народу є питання до правоохоронних органів. І нам необхідно відродити правоохоронні органи а не режимоправоохоронні органи, як це було раніше», - підсумував він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

384