Вчорашня спроба штурму Верховної Ради була провокацією, покликаною дестабілізувати ситуацію в Україні. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході засідання парламенту заявив голова ВР Олександр Турчинов.

«На шляху стабілізації нашої країни стойть агресія РФ. Саме спроби дестабілізувати ситуацію в східних та південних регіонах проводилися протягом останнього місяця, але вони не дали очікуваного результату, вони не змогли розпалити вогонь сепаратизму в наших регіонах і тому відбувається дестабілізація ситуації в Україні, у серці України - Києві. Саме таке завдання ставить керівництво РФ перед своїми спецслужбами. На превеликий жаль, учора свідомо чи несвідомо деякі громадяни спробували створити провокацію біля ВР», - зазначив він.

Турчинов наголосив, що на сьогодні український парламент є єдиним легальним представництвом влади в країні і тому будь-які спроби порушити його роботу будуть спрямовані проти інтересів України.

«Для тих, хто хоче змінити парламент, є тільки один шлях - голосування на виборах, на чесних, прозорих, демократичних виборах, щоб обрати народних депутатів, яким довіряють. Іншого шляху - силового тиску, провокацій сьогодні не існує. Це шлях, що веде до катастрофи країни, шлях проти власної держави, шлях до підігравання агресорові, який концентрує свої збройні сили на кордонах нашої країни», - підсумував Турчинов.

Нагадаємо, 27 березня комендатура Верховної Ради забарикадувала зсередини входи у будівлю. Такі заходи були вжиті у зв'язку з тим, що на вулиці біля будівлі парламенту зібралося близько 800 протестувальників, і була інформація про можливий штурм Ради.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

454