90% кабельних операторів України припинили ретрансляцію російських телеканалів. Про це повідомила заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Вікторія Сюмар на брифінгу.

«На сьогодні на виконання постанови Київського окружного адміністративного суду 90% кабельних операторів припинили ретрансляцію чотирьох російських телеканалів. Зокрема, важливо, що це всі кабельні оператори таких областей, як Луганська, Кіровоградська, Дніпропетровська області», - зазначила вона, повідомляє «УНІАН».

«У нас ще багато ретрансляцій тривають у Донецькій області, місті Києві, але я сподіваюся, що і ці суб'єкти господарювання (кабельні оператори) так само виконуватимуть рішення українського суду», - сказала Сюмар.

Нагадаємо, 25 березня київський адміністративний суд ухвалив рішення припинити трансляцію російських телеканалів на території України на час розгляду позову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Нацрада з питань телебачення рекомендувала провайдерам «тимчасово утриматися» від ретрансляції в своїх мережах передач телеканалів «Росія 1», «Росія 24», «ОРТ (Перший канал всесвітня мережа)», «РТР-Планета» і «НТВ-Мир».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

919