Україна може отримувати з Європи у реверсному режимі до 25 млрд кубометрів газу, ціна якого може бути на 100 дол. меншою від російського газу, який закуповує Україна, заявив на спільному брифінгу з єврокомісарами прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Одне з питань (обговорення. - Ред.) - диверсифікація постачання газу. Мова йде про постачання газу з країн-членів ЄС. За нашими оцінками, технічно можна постачати 25 млрд кубометрів, що на 100 дол. дешевше від аналогічних поставок з Росії», - сказав Яценюк, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що Україна не планує в другому кварталі платити за постачання російського газу понад 387 доларів за 1 тис. куб м, що є розрахунковою ціною з урахуванням «харківських угод» від 2010 року.

21 березня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доповів президентові РФ Володимиру Путіну про те, що «харківські угоди» між РФ і Україною підлягають денонсації.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що з 1 квітня Росія хоче встановити ціну на газ для України в розмірі близько 500 доларів за тис. куб. м.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

839