Глава Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко виступає за створення на вулиці Хрещатик у Києві пішохідної зони. Про це він сказав журналістам.

«Ми хочемо Хрещатик повністю перетворити на пішохідну зону», - сказав він.

За його даними, зараз розглядається три варіанти цього питання.

Є пропозиція зробити пішохідну зону від Європейської площі до вулиці Городецького, другий варіант - від Європейської площі до вулиці Прорізної, а третій варіант передбачає пішохідну зону до вулиці Богдана Хмельницького.

Бондаренко наголошує, що для створення пішохідної зони важливо розробити нову карту проїзду в центрі Києва, передають «Українські новини».

У той же час він уточнив, що розгляд питання і повноцінне створення пішохідної зони на Хрещатику розглядатиметься вже новим складом Київради.

Як відомо, Хрещатик з кінця 2013 року фактично перекритий для руху транспорту: від Європейської площі до вул. Прорізної розташувався табір Євромайдану.

Раніше повідомлялося про те, що на вулиці Інститутській у Києві в місці масового розстрілу учасників Майдану будують дерев'яну каплицю. На місце майбутнього будівництва вже підвезли колоди, дерев'яні купол і хрести.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

745