Протягом 2011-2012 років Державна служба геології та надр України без проведення аукціонів надала товариству «Голден Деррік» 48 спеціальних дозволів на використання родовищ нафти і газу у Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Харківській областях. Про це повідомили в Головному управлінні захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Генеральної прокуратури.

Також встановлено, що 26 рішень було ухвалено без документів, передбачених законом. Ще на 16 ділянках, наданих у користування цьому суб'єкту господарювання, протягом двох років не сплачено до бюджету понад 5 мільйонів гривень за геологічну інформацію, яка необхідна для використання корисних копалин. Зараз вони скасовані.

Крім того анульовані шість спеціальних дозволів на користування надрами, отриманих зазначеним товариством на підставі зазначених рішень, у зв'язку з невиконанням передбачених ними особливих умов і низкою інших порушень.

Робота Генеральної прокуратури щодо захисту інтересів держави в сфері охорони і раціонального використання нафтогазоносних надр триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

997