Народний депутат від фракції «Батьківщина» Микола Томенко заявляє, що переговори про створення широкої коаліції не ведуться. Про це він заявив у коментарі кореспонденту Forum'у.

«Думаю, це неправда, я не чув такого», - сказав він, відповідаючи на запитання про відновлення переговорів між Юлією Тимошенко і фракцією ПР щодо створення так званої широкої коаліції.

Крім того, Томенко вважає, що наявній коаліції сьогодні нічого не загрожує, незважаючи на публічний конфлікт голови ВР Олександра Турчинова та голови фракції «УДАР» Віталія Кличка.

На його думку, зараз головне - провести президентські вибори, які знімуть дуже багато питань. «Думаю, ми тоді в парламенті розберемося, як діяти. Але питання, як ці 60 днів (виборчої кампанії. - Ред.) провести. Тому я, як голова комітету (з питань свободи слова. - Ред.), закликав сьогодні і мас-медіа, і кандидатів у президенти сконцентруватися на виборі України», - зазначив Томенко.

«Можливі моменти певної конфліктності, але дискусію можна провести в абсолютно цивілізованому режимі, а внутрішні дискусії завжди мали місце, хтось незадоволений «Свободою», хтось «УДАРом», хтось «Батьківщиною», але ідеологічна близькість є, і коаліція в сьогоднішньому форматі якийсь період протягне», - сказав він.

Томенко підкреслив, що парламент також має піти на дострокові вибори. «Зараз мова йде про технічний, перехідний періоді парламенту, який восени потрібно увідповіднити з настроями народу. А до цього моменту ми знайдемо формат більшості», - підсумував він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

493