Росія може виділити з резервів федерального бюджету дотацію на збалансованість бюджету Криму і Севастополя в розмірі не менше 100 млрд рублів. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на два джерела, ознайомлені з ситуацією.

За оцінкою уряду, для підтримки Криму та Севастополя, де базується Чорноморський флот Росії, необхідно від 100 млрд рублів ($2,8 млрд)до 130 млрд рублів, повідомили джерела на умовах анонімності, передає «ИТАР-ТАСС».

Разом із тим ця сума може зрости до 260 млрд рублів у зв'язку з планами збільшити пенсії та зарплати державних чиновників Криму до російського рівня, додало одне з джерел.

Як раніше повідомляв міністр фінансів РФ Антон Силуанов, бюджетний дефіцит Севастополя і Криму на 2014 рік становить 55 млрд рублів, із них 10 млрд рублів припадає на Севастополь, а решта - на Крим.

За його словами, для покриття цього дефіциту буде повністю задіяний податковий потенціал Криму. Є частина компаній, які мають центр прибутку не в Криму, тому їх необхідно реєструвати як самостійні юридичні підрозділи, щоб вони платили там податки, пояснив Силуанов.

Також глава Мінфіну нагадав, що в російському бюджеті існує резерв у розмірі 243 млрд рублів. «Будемо звертатися до керівництва країни, з тим щоб дозволили використовувати його на підтримку Криму», - сказав він. При цьому Силуанов відкинув ідею використання для підтримки регіону коштів ФНБ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

563