Українська влада розпочала конфлікт з радикальними групами, щоб залишити контроль над країною в своїх руках. Про це в коментарі Forum'у сказав політтехнолог, директор зі стратегічного планування соціально-інжинірингового агентства "Гайдай.Ком" Сергій Гайдай.

«Конфлікт зараз полягає в бажанні отримати владу. «Правий сектор» хоче цієї влади, а нинішні політики її віддавати не хочуть. А вбивство Музичка - це типовий прояв сили нинішньої влади, яка взяла старий механізм - спецпідрозділ «Сокіл», який активно воював проти Майдану», - каже Гайдай.

За його словами, нинішні представники влади використовують старі важелі управління. «Зараз цей «Сокіл» на службі у нових політиків. І вони ними користуються для захисту своєї влади від можливих конкурентів. Сашу Білого не можна було заарештувати і посадити, його можна було тільки вбити», - вважає він.

При цьому, на його думку, сторони конфлікту не зможуть дійти компромісу. «Що таке компроміс у цій ситуації? Пробачити вбивство? Я не думаю, що це є компроміс. Крім того, образ радикалів, намальований виборцями, не відповідає реальному образу «Правого сектору». У них така ж біда, як у багатьох наших політиків. Надії українців закидають їх на неймовірну висоту очікувань, яким вони не можуть відповідати. Одна справа бути напівтерористичною організацією під час революції, й інша - розуміти і зробити ті зміни в країні, яких так чекає народ», - зазначає політтехнолог.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206