Співробітники органів внутрішніх справ проводили обшук в офісі громадської організації «Національна гвардія», а не в штабі однойменного військового формування.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України, коментуючи інформацію в ЗМІ про обшук штабу Національної гвардії України по вулиці Паторжинського.

«Національна гвардія України, про яку йдеться в повідомленнях, є цивільною громадською організацією, що не має ніякого стосунку до створеного сучасного військового формування з правоохоронними функціями - Національної гвардії України», - заявили у відомстві.

Метою Нацгвардії є виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод тв законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, участь у гарантуванні державної безпеки і захисті державного кордону, а також ведення військових дій у випадку збройного конфлікту або загрози нападу на територію України, яке здатне виконувати службово-бойові завдання, як в умовах мирного часу, так і в умовах режиму надзвичайного та воєнного стану.

Прес-служба Нацгвардії звернулася з проханням до представників ЗМІ звертатися за інформацією до офіційних джерел і не пов'язувати діяльність Національної гвардії України з діяльністю будь-яких інших громадських організацій та об'єднань.

У вівторок, 25 березня, ЗМІ повідомили, що в штабі Національної гвардії в Києві за адресою Паторжинського, 14, проводиться обшук. На вході в офіс шестеро працівників міліції з автоматами не пропускають всередину відвідувачів, включно з представниками ЗМІ.
Верховна Рада України 13 березня проголосувала за ухвалення законопроекту №4393 авторства голови парламенту Олександра Турчинова «Про Національну гвардію України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

652