Міліція вважає, що активіст партії «Правий сектор» Олександр Музичко застрелився. Про це в ході брифінгу заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов.

«Він зі своєї зброї, з якої стріляв по співробітниках, і тут же стріляє два (рази) на виліт і один влучає в серце - третій постріл», - сказав він.

Він зазначив, що безпосередньо перед брифінгом отримав результати експертизи трупа, згідно з яким Музичко отримав два попереджувальні постріли в ногу. Крім того, він отримав два не смертельні наскрізні постріли по корпусу і третій постріл у серце, передають «Українські новини».

Євдокимов також зазначив, що останні постріли були зроблені самим Музичком, коли три співробітники міліції після того, як він був повалений обличчям на землю, намагалися відібрати в нього пістолет і завести руки назад з тим, щоб надіти на нього наручники.

Євдокимов упевнений, що дії працівників міліції під час затримання злочинця були правильними, законними і, в цій ситуації, виправданими.

У той же час він додав, що остаточні висновки будуть зроблені прокуратурою.

Крім того, він додав, що МВС також проводить внутрішнє розслідування за кожним випадком застосування вогнепальної зброї співробітниками.

Як раніше повідомляв ForUm, у ніч з 24 на 25 березня поблизу Рівного застрелили керівника «Правого сектору» в Західній Україні Олександра Музичка, також відомого як Сашко Білий.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

990